Aktualności Sport

Kolejne zwycięstwo KP Gopło Kruszwica. Tym razem z A-klasowcem!

W swoim czwartym meczu sparingowym drużyna Gopła pokonała w Kruszwicy Legię Strzelce 5:0 (2:0). Wynik spotkania już w 2. minucie uderzeniem z rzutu karnego otworzył Mateusz Kurtysiak. W 30. minucie rzut karny mogli z kolei zamienić goście, jednak strzał z jedenastu metrów Piotra Paci obronił Michał Michalak. Przed przerwą biało-niebieskim udało się zdobyć jeszcze jedną bramkę. W 36. minucie obrońców Legii ograł Mateusz Kurtysiak, a następnie dograł do Arkadiusza Makowieckiego, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Kilka minut po zmianie stron swojego drugiego gola dołożył Arkadiusz Makowiecki, pokonując bramkarza – Patryka Siwka w sytuacji sam na sam. W 84. oraz 87. minucie dwie bramki dołożył Norbert Szymczak, ustalając ostateczny wynik meczu na 5:0. Gorszą informacją ze spotkania z Legią jest kontuzja Mateusza Kurtysiaka, który opuścił boisko w 39. minucie.

GOPŁO KRUSZWICA – LEGIA STRZELCE 5:0 (2:0)

1:0 – Mateusz Kurtysiak 2′ (rzut karny)
2:0 – Arkadiusz Makowiecki 36′ (as. Mateusz Kurtysiak)
3:0 – Arkadiusz Makowiecki 49′
4:0 – Norbert Szymczak 84′ (as. Zawodnik testowany)
5:0 – Norbert Szymczak 87′ (as. Marcin Derenda)

GOPŁO: Michalak – Zawodnik testowany, Łukomski, Redmann, Gołdyn – Kurtysiak, Zawodnik testowany, Czaplewski, Derenda, Załęcki – Makowiecki

Zagrali również: Wojtarski, Szymczak, Witoń