Aktualności Edukacja

Sukces uczniów Szkoły Podstawowej w Polanowicach!

     Uczniowie naszej szkoły odnieśli kolejny sukces. 32 uczniów wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Galileo z języka polskiego i historii.

Wyniki, które uzyskali z ogromna przyjemnością przedstawił podczas Szkolnego Dnia Dziecka Pan Dyrektor Krzysztof Oczachowski.

     Laureatką z języka polskiego z nagroda książkową została Aleksandra Ciesielska, uczennica klasy IV. Dziewczynka została przygotowana przez Panią Monikę Ferensztajn.

     Kolejni laureaci zostali przygotowani przez Panią Katarzynę Mądrowską, a znaleźli się wśród nich:

Julia Gałężewska z klasy V ( język polski), Adam Figas, Oskar Sawikowski i Natalia Trawińska z klasy VIII ( język polski).

    Wyróżnieni to także podopieczni p. Mądrowskiej: Aleksandra Ciesielska z klasy IV (historia), Oliwia Sawikowska, Wiktoria Rzepka i Kacper Kukuczka z klasy VI (historia), Jakub Lewandowski z klasy VII ( historia), Natalia Sosonowska i Julia Burdzińska z klasy V (język polski),  Bogumiła  Figas i Michalina Burdzińska z klasy VIII  (język polski).

     Pozostali uczniowie również uzyskali wysokie wyniki, niestety nie znaleźli się w wyróżnionej i nagrodzonej grupie. W przyszłym roku będziemy starali się odnieść kolejne sukcesy w konkursie.

     Wszyscy uczniowie zostali przygotowani przez panie: Teresę Czech, Monikę Ferensztajn i Katarzynę Mądrowska. Wszystkie panie otrzymały również dyplomy podziękowania za zorganizowanie konkursu w szkole.

Tekst: Katarzyna Mądrowska