Aktualności Sport

Zmiany związane z Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży w Kruszwicy

Polski Związek Towarzystw Wioślarskich poinformował o zmianach związanych z organizacją Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w Kruszwicy w dniach 13:00 – 16:00 sierpnia 2020r.

Województwo Łódzkie wycofało się z organizacji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, co z kolei spowodowało, że Minister Sportu jej organizację powierzył Polskiemu Związkowi Towarzystw Wioślarskich, a bezpośrednio Klubowi Wioślarskiemu GOPŁO Kruszwica.

Nowi organizatorzy przypominają również, że w czasie rozgrywania Enea Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych oraz Enea Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych na terenie obiektu klubu GOPŁO będą mogli przebywać jedynie organizatorzy i startujący zawodnicy.

Poniżej przedstawiamy ramowy program Enea Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych i Enea Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych:

  • 13 sierpnia (tylko po południu) – przedbiegi w konkurencjach powyżej 12 zgłoszonych osad
  • 14 sierpnia – przedbiegi w konkurencjach do 12 zgłoszonych osad, oraz repasaże w konkurencjach powyżej 12 zgłoszonych osad
  • 15 sierpnia – repasaże w konkurencjach do 12 zgłoszonych osad, oraz półfinały w konkurencjach powyżej 12 zgłoszonych osad
  • 16 sierpnia – finały

Więcej informacji tutaj